SHINING ARROWS

[] R.I.P. [] Shining Arrows [ShAr]>> Lineage 2 Hellbound >>Serwer Dragon-Network x15/Frintezza x10 ///shar.1sta.com


#1 2009-05-14 23:31:35

Deanok

Baron

[Special] Alliance with Ketra Orc's - Dodatkowe Informacje

Na początku trzeba powiedzieć że ten quest jest na 3rd. Jak już się skończy Alliance Level 2 wtedy można wziąć questa Magical Power of Water. Większość Klas musi zrobić owego questa.
Więc bez większych skrupułów zaczynajmy



Alliance with the Ketra Orcs

Lvl potrzebny żeby zacząć quest'a: 74
Lokacja Startowa: Ketra Orc Post
Typ: Można powtórzyć, Party dozwolone
Nagroda: Dostęp do questa Magical Power of Water, jeżeli zrobisz 5LvL alliance, dostaniesz losowy S grade armor recipe.
Rasy: Wszystkie
Klasy: Wszystkie

UWAGA: Niemożna bić potworków na Ketrze, inaczej alliance zniknie i cała praca pójdzie na marne!


1. Żeby zaczać questa musisz się teleportować do Ketra Orc's area z Goddard i porozmawiać z Ketra's Messanger Wahkan.
2. Powiedział ci że musisz zdobyć 100 SIlenos Badges - Soldier.
Teleportuj się do Varka Silenos Outpost z Goddard i musisz zabijać takie potworki:

http://img525.imageshack.us/img525/4043/varkamobki.jpg
100 Ketra Badge - Soldier:

    * Varka Silenos Recruit Varka Silenos Recruit
    * Varka Silenos Scout Varka Silenos Scout
    * Varka Silenos Shaman Varka Silenos Shaman
    * Varka Silenos Hunter Varka Silenos Hunter

Zrobiłem mapkę tych potworków żeby wiedzieć gdzie jest najlepsze miejsce do zbierania quest itemów:
Tam gdzie jest najwięcej czerwonych krzyżyków jest najlepszym miejscem do zbierania quest itemów. (Udało mi się to zrobić dzięki programowi GIMP 2.1). Owszem wiem że niewyraźne trochę ponieważ po prostu robiłem to w pośpiechu )

Jutro dodam resztę ponieważ muszę już iść spać.

@edit:DObra niechce mi sie dodawac xD

Ostatnio edytowany przez Deanok (2009-05-22 17:47:33)


WTS Keshkesh                     +0                             Szacowana Cena: 300kk*           *Cena do Negocjacji
WTS Nightmare Robe Set      +0/+0/+0/+0             Szacowana Cena: 425kk
WTS BlueWolf Heavy Set      +0/+0/+0/+0             Szacowana Cena: 250kk*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saar.pun.pl